Doporučujeme stylová jízdní kola

V naší kamenné prodejně v Hrádku nad Nisou v Libereckém kraji máme rádi stylová kola a rádi Vám je obstaráme. Všechny tři značky, které nabízíme, jsou to nejlepší, co je na trhu k dostání. Díky velké nabídce si můžete vybrat stylové kolo, které se k Vám nejlépe hodí.

Výjímečná kola, která si oblíbili lidé po celém světě, nejen ve slunné Kalifornii, kde značka kol ELECTRA BIKES vznikla. Přemýšlejte o kole jako prostředku k novým objevům a zážitkům. Zkuste některá z jízdních kol Electra a ona vás zavezou na místa dosud nepoznaná. Ať už bude Vaše jízda jen vyjížďkou po sousedství nebo si budete chtít zajet pro kávu do Vaší oblíbené kavárny za rohem. Electra Vám tyto projížďky vyplní neopakovatelnými zážitky a jedinečnými pocity, které Vám pomohou vyjádřit Vaši osobnost. Přesně k tomu jsou kola Electra navržena.

Navržena, aby splnila Vaše představy, podtrhla Váš jedinečný styl a smysl pro dobrodružství. Electra je legenda a nezaměnitelné provedení těchto kol podtrhne Vaši jedinečnou osobnost. V čem spočívá výjímečnost kol Electra? Ve spoustě vychytávek a odlišností. Od vzpřímeného posedu na kole, který krásně uvolní ramena a nezatěžuje záda, po patentované pohodlí. Electru musíte vyzkoušet. A pak ji už nevyměníte. Říkáme tomu Flat Foot Technology a název neklame. V každý moment si díky unikátnímu posedu na kole Electra můžete celými chodidly stoupnout na zem, aniž byste museli sesednout z kola.

www.electra-bike.cz

Jedná se o kultovní americkou značku FELT, jejíž kořeny sahají až do roku 1980 k muži jménem Jim Felt - esu mezi mechaniky, který postavil špičkové triatlonové kolo pro hvězdu Johhny O´Maru. Hned první kolo Felt bylo jako zjevení, hlavně díky tomu, že měl Jim Felt jasnou představu, jak zlepšit současný design a optimalizovat pozici jezdce pro zlepšení aerodynamiky.

Od té doby se značka Felt dynamicky rozrůstá i mimo své závodní kořeny. Princip však zůstává stejný, každé kolo Felt, ať silniční nebo terénní, high-end nebo základní model, musí poskytnout ty nejlepší možné jízdní vlastnosti.

Značka Felt se může pochlubit celou řadou světových NEJ. Ačkoli je Felt na soutěžním poli dominantním hráčem, závodění je jen část příběhu značky Felt. Nabízí kompletní sortiment jízdních kol Felt – silniční, MTB/horská, treková i BMX. Nutné je také zmínit elektrokola Felt a nejnověji také FatBike.

Nabízí i kolekci Cruiserů, která nabízí moderní a stylové řešení pro každého, kdo hledá zábavu a zdravý životní styl. Řadu CRUISER si díky typickým křivkám nikdy nespletete: bohatá originální grafika, důraz na všechny malé detaily, unikátní designy související s životním stylem. Žádná jiná společnost nebyla při jejím navrhování tak pyšná, jako právě Felt.

www.feltcycling.cz

 

Značka SCHWINN byla založena roku 1895 v Chicagu. Patří tedy mezi výrobce kol s nejbohatším dědictvím nejen v USA, ale na celém světě. Postupem času se v Americe značka Schwinn stala synonymem jízdního kola, kvality, tradice a moderního stylu.

Historii značky Schwinn lemuje celá řada legendárních modelů. Ve třicátých letech se Schwinn podílel na vzniku Cruiserů. V 60. letech se kola Sting Ray stala symbolem doby a posloužila jako základ pro pozdější vznik BMX. Začátkem 70.let Schwinnovy cruisery Excelsior a Clunker, spolu s balonovými pneumatikami 26 palců (které byly taktéž vlastní invencí Schwinnu), stály opět u zrodu MTB.

Na počátku devadesátých let se Schwinn stěhuje z Chicaga do Boulderu v Coloradu, kde v srdci nejlepších trailů vznikají horská kola řady Moab. Na přelomu tisíciletí se potom Schwinn spojuje s firmou GT, aby se o něco později staly součástí koncernu Pacific Cycles vlastněného firmou Dorel Industries.

www.schwinnbikes.com

 

David Nol

Jsem spolumajitel a prodejce v našem kamenném obchodě. Profesně pracuji přes 15 let v oboru cyklistiky. Upřednostňuji silniční, horská a stylová kola. Ze sportu preferuji florbal, který jsem 14 let hrál závodně.

Martin Dragoun

Jsem spolumajitel a mechanik v našem kamenném obchodě. Profesně pracuji přes 25 let v oboru cyklistiky. Upřednostňuji celoodpružená a horská kola. Ze sportu preferuji terénní běh, který dosud provozuji.

Naše kamenná prodejna se nachází v centru Hrádku nad Nisou v Libereckém kraji. Tato lokalita je ideální pro všechny druhy cyklistiky.

Horská kola s pevným či celoodpruženým rámem určitě využijete v hojné a rozmanité míře v oblasti Jizerských hor, Lužických hor, Ještědského hřbetu či Žitavských hor, které jsou hned za humny. Nebo se můžete nechat s kolem pohodlně přepravit moderním vlakem třeba až do nádherného Českosazského Švýcarska.

Pokud jste vyznavači trekingové, nebo především silniční cyklistiky, určitě si najdete i Vy v tomto kraji svůj ráj. Nabízí se tu široká síť okresních silnic a cyklostezek mezi vesničkami s krásnou přírodou na českém či polském uzemí. Vyhledávano je ale především německé území, kde jsou pěkně udělané silnice bez děr a velmi ohleduplní řidiči.

Na své si příjdou i vyznavači stylových kol, koloběžek a inline bruslí, kteří mohou využívat nejen cyklostezky, ale také areál Kristýna, který se rozkládá kolem zatopeného povrchového dolu. Zde je možné se i ubytovat a užít si aktivní dovolenou i lenošení u vody.