Stylová jízdní kola Felt Cruiser

Jedná se o kultovní americkou značku FELT, jejíž kořeny sahají až do roku 1980 k muži jménem Jim Felt - esu mezi mechaniky, který postavil špičkové triatlonové kolo pro hvězdu Johhny O´Maru. Hned první kolo Felt bylo jako zjevení, hlavně díky tomu, že měl Jim Felt jasnou představu, jak zlepšit současný design a optimalizovat pozici jezdce pro zlepšení aerodynamiky.

Od té doby se značka Felt dynamicky rozrůstá i mimo své závodní kořeny. Princip však zůstává stejný, každé kolo Felt, ať silniční nebo terénní, high-end nebo základní model, musí poskytnout ty nejlepší možné jízdní vlastnosti.

Značka Felt se může pochlubit celou řadou světových NEJ. Ačkoli je Felt na soutěžním poli dominantním hráčem, závodění je jen část příběhu značky Felt. Nabízí kompletní sortiment jízdních kol Felt – silniční, MTB/horská, treková i BMX. Nutné je také zmínit elektrokola Felt a nejnověji také FatBike.

Nabízí i kolekci Cruiserů, která nabízí moderní a stylové řešení pro každého, kdo hledá zábavu a zdravý životní styl. Řadu CRUISER si díky typickým křivkám nikdy nespletete: bohatá originální grafika, důraz na všechny malé detaily, unikátní designy související s životním stylem. Žádná jiná společnost nebyla při jejím navrhování tak pyšná, jako právě Felt.

www.feltcycling.cz