Servis kola provádí Martin Dragoun

V naší prodejně v Hrádku nad Nisou v Libereckém kraji Vám bude servisovat kolo spolumajitel a jednatel firmy Martin Dragoun, který má již dlouholetou praxi v tomto oboru. Díky své iniciativě se neustále učí a zdokonaluje ve všech novinkách, se kterými výrobci jízdních kol přicházejí. Rád Vám provede servis nejen na jízdním kole zakoupeném u nás, ale i na kole z jiné prodejny. V sezónních měsících (od března do října) prosíme o shovívavost, kdy nelze zajistit servis kola na počkání. Dále Vás prosíme, abyste nám kolo vozili umyté a vyčištěné. Radíme ale nepoužívat vysokotlaké čističe, které mohou způsobit poničení drahých komponentů, například nábojů zapletených kol, šlapacího středu a jiných.

V naší kamenné prodejně v Hrádku nad Nisou v Libereckém kraji Vám Martin Dragoun provede u jízdního kola seřízení brzd, přehazovačky a přesmykače.

Překontroluje dotažení všech šroubů a matek, případně dotáhne momentovým klíčem. Vyčistí a promaže všechny pohyblivé části na kole, jako je řetěz, přehazovačka, přesmykač a vidlice. Pláště dofoukne na požadovaný tlak a na váhu jezdce dofoukne vzduchové vidlice a tlumiče.

Vaše kolo bude servisováno pouze kvalitním nářadím od firem Park tool a Unior, které jsou v rukou odborníka zárukou preciznosti čisté práce.

V naší kamenné prodejně v Hrádku nad Nisou v Libereckém kraji Vám Martin Dragoun provede servis, výměnu či opravu různých cyklokomponentů a cyklodoplňků od značek, jako jsou Shimano, Sram, Force, Sunrace, VDO, Continetal, Hamax a jiné.

V případě opotřebení komponentů (například kazety, řetězu, přesmykače, přehazovačky, kliky, pláště a jiných ) nebo doplňků (například computeru, nosiče, blatníků, osvětlení, dětské sedačky a jiných) Vám je dle potřeby opraví nebo vymění. Vše vždy po domluvě se zákazníkem.

Vaše kolo bude servisováno pouze kvalitním nářadím od firem Park tool a Unior, které jsou v rukou odborníka zárukou preciznosti a čísté práce.

V naší kamenné prodejně v Hrádku nad Nisou v Libereckém kraji Vám Martin Dragoun provede odborný servis pružinové i vzduchové vidlice od jakékoli značky na trhu, jako jsou SR Suntour, Rock Shox, Fox, Marzocchi, RST, a jiné.

Pomocí speciálního nářadí provede rozebrání vidlice, kterou posléze kompletně vyčistí, promaže, vymění olej (používá vysoce kvalitní olej Motorex a R.S.P.) a opět sestaví dohromady. V případě potřeby vymění těsnění, gufera či kluzná pouzdra.

Vaše kolo bude servisováno pouze kvalitním nářadím od firem Park tool a Unior, které jsou v rukou odborníka zárukou preciznosti a čisté práce.

V naší kamenné prodejně v Hrádku nad Nisou v Libereckém kraji Vám Martin Dragoun provede servis klasických "véčkových" brzd, silničních brzd a servis a odvzdušnění hydraulických brzd od jakékoli značky, jako je Shimano, Avid, Hayes, Formula, Tektro a jiné.

Pomocí nářadí a odvzdušňovací sady provede vyčištění brzd a výměnu minerálního oleje, případně brzdové kapaliny a brzdy odvzdušní pomocí tlakování.

Vaše kolo bude servisováno pouze kvalitním nářadím od firem Park tool a Unior či odvzdušňovací sadou Avid a Shimano, které jsou v rukou odborníka zárukou preciznosti a čisté práce.

David Nol

Jsem spolumajitel a prodejce v našem kamenném obchodě. Profesně pracuji přes 15 let v oboru cyklistiky. Upřednostňuji silniční, horská a stylová kola. Ze sportu preferuji florbal, který jsem 14 let hrál závodně.

Martin Dragoun

Jsem spolumajitel a mechanik v našem kamenném obchodě. Profesně pracuji přes 25 let v oboru cyklistiky. Upřednostňuji celoodpružená a horská kola. Ze sportu preferuji terénní běh, který dosud provozuji.

Naše kamenná prodejna se nachází v centru Hrádku nad Nisou v Libereckém kraji. Tato lokalita je ideální pro všechny druhy cyklistiky.

Horská kola s pevným či celoodpruženým rámem určitě využijete v hojné a rozmanité míře v oblasti Jizerských hor, Lužických hor, Ještědského hřbetu či Žitavských hor, které jsou hned za humny. Nebo se můžete nechat s kolem pohodlně přepravit moderním vlakem třeba až do nádherného Českosazského Švýcarska.

Pokud jste vyznavači trekingové, nebo především silniční cyklistiky, určitě si najdete i Vy v tomto kraji svůj ráj. Nabízí se tu široká síť okresních silnic a cyklostezek mezi vesničkami s krásnou přírodou na českém či polském uzemí. Vyhledávano je ale především německé území, kde jsou pěkně udělané silnice bez děr a velmi ohleduplní řidiči.

Na své si příjdou i vyznavači stylových kol, koloběžek a inline bruslí, kteří mohou využívat nejen cyklostezky, ale také areál Kristýna, který se rozkládá kolem zatopeného povrchového dolu. Zde je možné se i ubytovat a užít si aktivní dovolenou i lenošení u vody.