Servis kola provádí Martin Dragoun

V naší prodejně v Hrádku nad Nisou v Libereckém kraji Vám bude servisovat kolo spolumajitel a jednatel firmy Martin Dragoun, který má již dlouholetou praxi v tomto oboru. Díky své iniciativě se neustále učí a zdokonaluje ve všech novinkách, se kterými výrobci jízdních kol přicházejí. Rád Vám provede servis nejen na jízdním kole zakoupeném u nás, ale i na kole z jiné prodejny. V sezónních měsících (od března do října) prosíme o shovívavost, kdy nelze zajistit servis kola na počkání. Dále Vás prosíme, abyste nám kolo vozili umyté a vyčištěné. Radíme ale nepoužívat vysokotlaké čističe, které mohou způsobit poničení drahých komponentů, například nábojů zapletených kol, šlapacího středu a jiných.

V naší kamenné prodejně v Hrádku nad Nisou v Libereckém kraji Vám Martin Dragoun provede u jízdního kola seřízení brzd, přehazovačky a přesmykače.

Překontroluje dotažení všech šroubů a matek, případně dotáhne momentovým klíčem. Vyčistí a promaže všechny pohyblivé části na kole, jako je řetěz, přehazovačka, přesmykač a vidlice. Pláště dofoukne na požadovaný tlak a na váhu jezdce dofoukne vzduchové vidlice a tlumiče.

Vaše kolo bude servisováno pouze kvalitním nářadím od firem Park tool a Unior, které jsou v rukou odborníka zárukou preciznosti čisté práce.

V naší kamenné prodejně v Hrádku nad Nisou v Libereckém kraji Vám Martin Dragoun provede servis, výměnu či opravu různých cyklokomponentů a cyklodoplňků od značek, jako jsou Shimano, Sram, Force, Sunrace, VDO, Continetal, Hamax a jiné.

V případě opotřebení komponentů (například kazety, řetězu, přesmykače, přehazovačky, kliky, pláště a jiných ) nebo doplňků (například computeru, nosiče, blatníků, osvětlení, dětské sedačky a jiných) Vám je dle potřeby opraví nebo vymění. Vše vždy po domluvě se zákazníkem.

Vaše kolo bude servisováno pouze kvalitním nářadím od firem Park tool a Unior, které jsou v rukou odborníka zárukou preciznosti a čísté práce.

V naší kamenné prodejně v Hrádku nad Nisou v Libereckém kraji Vám Martin Dragoun provede odborný servis pružinové i vzduchové vidlice od jakékoli značky na trhu, jako jsou SR Suntour, Rock Shox, Fox, Marzocchi, RST, a jiné.

Pomocí speciálního nářadí provede rozebrání vidlice, kterou posléze kompletně vyčistí, promaže, vymění olej (používá vysoce kvalitní olej Motorex a R.S.P.) a opět sestaví dohromady. V případě potřeby vymění těsnění, gufera či kluzná pouzdra.

Vaše kolo bude servisováno pouze kvalitním nářadím od firem Park tool a Unior, které jsou v rukou odborníka zárukou preciznosti a čisté práce.

V naší kamenné prodejně v Hrádku nad Nisou v Libereckém kraji Vám Martin Dragoun provede servis klasických "véčkových" brzd, silničních brzd a servis a odvzdušnění hydraulických brzd od jakékoli značky, jako je Shimano, Avid, Hayes, Formula, Tektro a jiné.

Pomocí nářadí a odvzdušňovací sady provede vyčištění brzd a výměnu minerálního oleje, případně brzdové kapaliny a brzdy odvzdušní pomocí tlakování.

Vaše kolo bude servisováno pouze kvalitním nářadím od firem Park tool a Unior či odvzdušňovací sadou Avid a Shimano, které jsou v rukou odborníka zárukou preciznosti a čisté práce.

David Nol

Jsem spolumajitel a prodejce v našem kamenném obchodě. Profesně pracuji přes 15 let v oboru cyklistiky. Upřednostňuji silniční, horská a stylová kola. Ze sportu preferuji florbal, který jsem 14 let hrál závodně.

Martin Dragoun

Jsem spolumajitel a mechanik v našem kamenném obchodě. Profesně pracuji přes 25 let v oboru cyklistiky. Upřednostňuji celoodpružená a horská kola. Ze sportu preferuji terénní běh, který dosud provozuji.

Naše kamenná prodejna se nachází v centru Hrádku nad Nisou v Libereckém kraji. Tato lokalita je ideální pro všechny druhy cyklistiky.

Horská kola s pevným či celoodpruženým rámem určitě využijete v hojné a rozmanité míře v oblasti Jizerských hor, Lužických hor, Ještědského hřbetu či Žitavských hor, které jsou hned za humny. Nebo se můžete nechat s kolem pohodlně přepravit moderním vlakem třeba až do nádherného Českosazského Švýcarska.

Pokud jste vyznavači trekingové, nebo především silniční cyklistiky, určitě si najdete i Vy v tomto kraji svůj ráj. Nabízí se tu široká síť okresních silnic a cyklostezek mezi vesničkami s krásnou přírodou na českém či polském uzemí. Vyhledávano je ale především německé území, kde jsou pěkně udělané silnice bez děr a velmi ohleduplní řidiči.

Na své si příjdou i vyznavači stylových kol, koloběžek a inline bruslí, kteří mohou využívat nejen cyklostezky, ale také areál Kristýna, který se rozkládá kolem zatopeného povrchového dolu. Zde je možné se i ubytovat a užít si aktivní dovolenou i lenošení u vody.

Dětské kolo 16"

Dětské kolo o velikost 16". Ve velmi hezké stavu. Stojánek. Přídavná kolečka. Cena 2200,-

Dětské kolo 20"

Dětské kolo Giant o velikosti 20". Ve slušném stavu. Kolo je seřízeno, překontrolováno a namazáno. Cena 1000,-

Rámy kol FORCE

V počátcích 90 let, před založením s.r.o., bylo KCK malým cyklistickým obchůdkem ve Zlíně na ulici Ladislava Váchy. Obchod mezi příznivci cyklistiky získal velikou oblibu a v roce 1991 byla založena společnost KCK Cyklosport-Mode s.r.o., která se soustředila na malo i velkoobchodní prodej.

Maloobchodní prodejna a administrativní budova byly postaveny ve Zlíně-Prštném na ulici Krátká. Velkoobchodní prostory společnosti byly lokalizovány v pronajatém skladě v Malenovicích. Firma si od svého počátku budovala silnou pozici na trhu a mezi odběrateli získala dobré jméno.

V roce 1997 byla ke stávajícím prostorám společnosti ve Zlíně-Prštném přistavena druhá část, která nahradila sklad v Malenovicích. Od roku 1997 fungoval tedy malo i velkoobchod na jednom místě.

Společnost KCK usiluje o plné uspokojení svých zákazníků a každý rok se jim snaží nabídnout lepší služby a více produktů. Mezi odběrateli a konkurenty firma získala významné jméno. V roce 2005 z kapacitních důvodů přesunula své sídlo do průmyslové zóny Zlín-Příluky, aby mohla plně vyhovět narůstajícím objednávkám od svých zákazníků. Společnost ukončila maloobchodní prodej a začala se specializovat pouze jako velkoobchod.

V roce 2015 se společnost rozhodla vstoupit do nové etapy a z kapacitních důvodů se rozhodla přestěhovat sídlo do Otrokovic, kde začala nová výstavba.

Rámy kol MRX

Značka jízdních kol MRX vznikla na severu Moravy. Prioritou této značky je vyrábět a nabízet kola pro běžné, všední používání. Zaměřila se na výrobu kol, která Vám stoprocentně poslouží, jak pro přepravu do práce, tak na víkendové výpravy do přírody. Vyrábí kola ve čtyřech kategoriích: moderní MTB 29" určená do terénu a vhodná především pro lidi vyšší postavy, nově modely MTB 27,5", které jsou výbornou alternativou mezi klasickou 26" a 29", klasické MTB 26", která jsou určena primárně pro pohyb v terénu a Krosová kola určená pro pohyb na zpevněných komunikacích, tak i v lehkém terénu, jako jsou polní a lesní cesty.

Jedná se o tradiční českou značku s bohatou zkušeností s výrobou jízdních kol. Veškerá kola jsou kompletně montována v České republice. Cílem výrobce je vyrábět kola v co nejlepším poměru cena/výkon. Používá proto jen ty nejlepší komponenty od renomovaných výrobců Shimano, Sram, SR Suntour, Truvativ, PROFIL, CST a mnoha dalších.