Doporučujeme stylová jízdní kola

V naší kamenné prodejně v Hrádku nad Nisou v Libereckém kraji máme rádi stylová kola a rádi Vám je obstaráme. Všechny tři značky, které nabízíme, jsou to nejlepší, co je na trhu k dostání. Díky velké nabídce si můžete vybrat stylové kolo, které se k Vám nejlépe hodí.

Výjímečná kola, která si oblíbili lidé po celém světě, nejen ve slunné Kalifornii, kde značka kol ELECTRA BIKES vznikla. Přemýšlejte o kole jako prostředku k novým objevům a zážitkům. Zkuste některá z jízdních kol Electra a ona vás zavezou na místa dosud nepoznaná. Ať už bude Vaše jízda jen vyjížďkou po sousedství nebo si budete chtít zajet pro kávu do Vaší oblíbené kavárny za rohem. Electra Vám tyto projížďky vyplní neopakovatelnými zážitky a jedinečnými pocity, které Vám pomohou vyjádřit Vaši osobnost. Přesně k tomu jsou kola Electra navržena.

Navržena, aby splnila Vaše představy, podtrhla Váš jedinečný styl a smysl pro dobrodružství. Electra je legenda a nezaměnitelné provedení těchto kol podtrhne Vaši jedinečnou osobnost. V čem spočívá výjímečnost kol Electra? Ve spoustě vychytávek a odlišností. Od vzpřímeného posedu na kole, který krásně uvolní ramena a nezatěžuje záda, po patentované pohodlí. Electru musíte vyzkoušet. A pak ji už nevyměníte. Říkáme tomu Flat Foot Technology a název neklame. V každý moment si díky unikátnímu posedu na kole Electra můžete celými chodidly stoupnout na zem, aniž byste museli sesednout z kola.

www.electra-bike.cz

Jedná se o kultovní americkou značku FELT, jejíž kořeny sahají až do roku 1980 k muži jménem Jim Felt - esu mezi mechaniky, který postavil špičkové triatlonové kolo pro hvězdu Johhny O´Maru. Hned první kolo Felt bylo jako zjevení, hlavně díky tomu, že měl Jim Felt jasnou představu, jak zlepšit současný design a optimalizovat pozici jezdce pro zlepšení aerodynamiky.

Od té doby se značka Felt dynamicky rozrůstá i mimo své závodní kořeny. Princip však zůstává stejný, každé kolo Felt, ať silniční nebo terénní, high-end nebo základní model, musí poskytnout ty nejlepší možné jízdní vlastnosti.

Značka Felt se může pochlubit celou řadou světových NEJ. Ačkoli je Felt na soutěžním poli dominantním hráčem, závodění je jen část příběhu značky Felt. Nabízí kompletní sortiment jízdních kol Felt – silniční, MTB/horská, treková i BMX. Nutné je také zmínit elektrokola Felt a nejnověji také FatBike.

Nabízí i kolekci Cruiserů, která nabízí moderní a stylové řešení pro každého, kdo hledá zábavu a zdravý životní styl. Řadu CRUISER si díky typickým křivkám nikdy nespletete: bohatá originální grafika, důraz na všechny malé detaily, unikátní designy související s životním stylem. Žádná jiná společnost nebyla při jejím navrhování tak pyšná, jako právě Felt.

www.feltcycling.cz

 

Značka SCHWINN byla založena roku 1895 v Chicagu. Patří tedy mezi výrobce kol s nejbohatším dědictvím nejen v USA, ale na celém světě. Postupem času se v Americe značka Schwinn stala synonymem jízdního kola, kvality, tradice a moderního stylu.

Historii značky Schwinn lemuje celá řada legendárních modelů. Ve třicátých letech se Schwinn podílel na vzniku Cruiserů. V 60. letech se kola Sting Ray stala symbolem doby a posloužila jako základ pro pozdější vznik BMX. Začátkem 70.let Schwinnovy cruisery Excelsior a Clunker, spolu s balonovými pneumatikami 26 palců (které byly taktéž vlastní invencí Schwinnu), stály opět u zrodu MTB.

Na počátku devadesátých let se Schwinn stěhuje z Chicaga do Boulderu v Coloradu, kde v srdci nejlepších trailů vznikají horská kola řady Moab. Na přelomu tisíciletí se potom Schwinn spojuje s firmou GT, aby se o něco později staly součástí koncernu Pacific Cycles vlastněného firmou Dorel Industries.

www.schwinnbikes.com

 

David Nol

Jsem spolumajitel a prodejce v našem kamenném obchodě. Profesně pracuji přes 10 let v oboru cyklistiky. Upřednostňuji silniční, horská a stylová kola. Ze sportu preferuji florbal, který jsem 14 let hrál závodně.

Martin Dragoun

Jsem spolumajitel a mechanik v našem kamenném obchodě. Profesně pracuji přes 20 let v oboru cyklistiky. Upřednostňuji celoodpružená a horská kola. Ze sportu preferuji terénní běh, který dosud provozuji.

Naše kamenná prodejna se nachází v centru Hrádku nad Nisou v Libereckém kraji. Tato lokalita je ideální pro všechny druhy cyklistiky.

Horská kola s pevným či celoodpruženým rámem určitě využijete v hojné a rozmanité míře v oblasti Jizerských hor, Lužických hor, Ještědského hřbetu či Žitavských hor, které jsou hned za humny. Nebo se můžete nechat s kolem pohodlně přepravit moderním vlakem třeba až do nádherného Českosazského Švýcarska.

Pokud jste vyznavači trekingové, nebo především silniční cyklistiky, určitě si najdete i Vy v tomto kraji svůj ráj. Nabízí se tu široká síť okresních silnic a cyklostezek mezi vesničkami s krásnou přírodou na českém či polském uzemí. Vyhledávano je ale především německé území, kde jsou pěkně udělané silnice bez děr a velmi ohleduplní řidiči.

Na své si příjdou i vyznavači stylových kol, koloběžek a inline bruslí, kteří mohou využívat nejen cyklostezky, ale také areál Kristýna, který se rozkládá kolem zatopeného povrchového dolu. Zde je možné se i ubytovat a užít si aktivní dovolenou i lenošení u vody.

Dětské kolo 16"

Dětské kolo o velikost 16". Ve velmi hezké stavu. Stojánek. Přídavná kolečka. Cena 2200,-

Dětské kolo 20"

Dětské kolo Giant o velikosti 20". Ve slušném stavu. Kolo je seřízeno, překontrolováno a namazáno. Cena 1000,-

Rámy kol FORCE

V počátcích 90 let, před založením s.r.o., bylo KCK malým cyklistickým obchůdkem ve Zlíně na ulici Ladislava Váchy. Obchod mezi příznivci cyklistiky získal velikou oblibu a v roce 1991 byla založena společnost KCK Cyklosport-Mode s.r.o., která se soustředila na malo i velkoobchodní prodej.

Maloobchodní prodejna a administrativní budova byly postaveny ve Zlíně-Prštném na ulici Krátká. Velkoobchodní prostory společnosti byly lokalizovány v pronajatém skladě v Malenovicích. Firma si od svého počátku budovala silnou pozici na trhu a mezi odběrateli získala dobré jméno.

V roce 1997 byla ke stávajícím prostorám společnosti ve Zlíně-Prštném přistavena druhá část, která nahradila sklad v Malenovicích. Od roku 1997 fungoval tedy malo i velkoobchod na jednom místě.

Společnost KCK usiluje o plné uspokojení svých zákazníků a každý rok se jim snaží nabídnout lepší služby a více produktů. Mezi odběrateli a konkurenty firma získala významné jméno. V roce 2005 z kapacitních důvodů přesunula své sídlo do průmyslové zóny Zlín-Příluky, aby mohla plně vyhovět narůstajícím objednávkám od svých zákazníků. Společnost ukončila maloobchodní prodej a začala se specializovat pouze jako velkoobchod.

V roce 2015 se společnost rozhodla vstoupit do nové etapy a z kapacitních důvodů se rozhodla přestěhovat sídlo do Otrokovic, kde začala nová výstavba.

Rámy kol MRX

Značka jízdních kol MRX vznikla na severu Moravy. Prioritou této značky je vyrábět a nabízet kola pro běžné, všední používání. Zaměřila se na výrobu kol, která Vám stoprocentně poslouží, jak pro přepravu do práce, tak na víkendové výpravy do přírody. Vyrábí kola ve čtyřech kategoriích: moderní MTB 29" určená do terénu a vhodná především pro lidi vyšší postavy, nově modely MTB 27,5", které jsou výbornou alternativou mezi klasickou 26" a 29", klasické MTB 26", která jsou určena primárně pro pohyb v terénu a Krosová kola určená pro pohyb na zpevněných komunikacích, tak i v lehkém terénu, jako jsou polní a lesní cesty.

Jedná se o tradiční českou značku s bohatou zkušeností s výrobou jízdních kol. Veškerá kola jsou kompletně montována v České republice. Cílem výrobce je vyrábět kola v co nejlepším poměru cena/výkon. Používá proto jen ty nejlepší komponenty od renomovaných výrobců Shimano, Sram, SR Suntour, Truvativ, PROFIL, CST a mnoha dalších.