Jízdní kola DEMA

Filozofií značky DEMA je: "Děláme, co nás baví". V tom jsou opravdu dobří a důkazem toho jsou zákazníci, kteří se vrací pro jejich kola. Posláním této značky je rozdávat radost všem, kteří si koupí kolo Dema.

DEMA je první a tím pádem i nejstarší značkou kol na Slovensku. Vyrábí kola s moderním designem a kvalitními komponenty pro celou řadu profesionálů, ale i rekreačních cyklistů, juniorů a dětí. Úspěch společnosti je podmíněný dlouhodobými zkušenostmi ve výrobě, neustálým sledováním konkurence, trendů, vzdělávaní se a nehynoucí snaze poskytnout zákazníkovi atraktivní kola. Nejdůležitějšími hodnotami značky jsou: spokojenost zákazníka, kvalita produktu, spolehlivá distribuce a logistika.

Jízdní kola, vyráběná pod značkou DEMA, podléhají neustálému vývoji a modernizaci. V samotném procesu vývoje se soustřeďují nejen na vzhled kola a kvalitu komponentů, ale i na funkčnost a hlavně bezpečnost. V jejich široké nabídce se snaží uspokojit všechny výkonnostní i věkové kategorie, od profesionálních závodníků až po nejmenší cyklisty. Při vývoji používají nejmodernější procesy a nejkvalitnější materiály, starostlivě zvažují výběr komponentů a jejich vliv na funkčnost kola. V současnosti se jízdní kola DEMA prodávají na více jak 15 zahraničních trzích.

www.dema.bike