Jízdní kola LAPIERRE

Jízdní kola LAPIERRE jsme si vybrali především pro jejich smysl pro detail, technologické inovace rámů a dlouholeté zkušenosti. Mohou se pyšnit širokou nabídkou kol téměř všech kategorií, které dnešní doba a trh nabízí.

Nejprodávanější, a proto i nejrozšířenejší kategorií francouzké značky Lapierre jsou silniční kola. V této sekci nabízejí širokou škálu rámových typů s osazením kvalitních komponentů. V nejznámějším silničním závodě Tour de France můžete jejich kola vidět pod závodníky jak jinak, než francouzké stáje FDJ. Určitě nesmíme ale zapomínat na horská kola a sjezdová kola, se kterými slaví značka také velké úspěchy na závodních polích.

Lapierre také nabízí širokou škálu elektrokol v různých kategoriích, s použitím kvalitní a spolehlivé elektroniky od výrobců BOSCH, YAMAHA a SHIMANO, což už hovoří samo za sebe.

V neposlední řadě mohou nabídnout rozmanitou sekci oblečení, jako jsou cyklorukavice, cyklodresy, cyklokalhoty a jiné, které si nechávají dodávat od nejlepších výrobců na trhu, s důrazem na kvalitu a životnost.

www.lapierre-bike.cz