Jízdní kola GHOST

Jízdní kola značky GHOST jsme si vybrali především pro jejich jedinečný vzhled, smysl pro detail a vysoký poměr cena / výkon. Ghost je schopen nabídnout kola téměr všech kategorií, které dnešní doba a trh nabízí.

Nejprodávanější, a proto i nejrozšířenější, kategoríí německé značky Ghost jsou horská a celoodpružená kola. Už u základních modelů je kladen důraz na vzhled kola, kvalitu komponentů a perfektní geometrii pro pohodlí jezdce. Zvláště musíme vyzdvihnout sekci dámská horská kola, která jsou velmi oblíbená. A nesmíme opomínat také ocenění Red Dot design, které si vysloužilo celoodpružené kolo Ghost RIOT a XC 29" kolo Ghost Lector.

Ghost také nabízí širokou škálu elektrokol v různých kategoriích s použitím kvalitní a spolehlivé elektroniky od výrobců BOSCH a SHIMANO, což hovoří samo za sebe.

V neposlední řadě mohou nabídnout rozmanitou sekci doplňků, jako jsou představce, sedlovky, řidítka a jiné či oblečení, jako jsou cyklorukavice, cyklodresy, cyklokalhoty a jiné, které si nechávají dodávat od nejlepších výrobců na trhu s důrazem na kvalitu a životnost.

www.ghost-bikes.cz